Герметик – один з найбільш важливих елементів склопакета, який забезпечує надійність і герметизацію всієї конструкції. Правильно виготовлені склопакети створюються на основі методу подвійного ущільнення скла, що гарантує герметичність всієї системи.

Повітронепроникність забезпечується завдяки застосуванню органічних герметиків:
– перший рівень ущільнення і одночасно матеріал, що склеює рамки зі склом, – це пластична маса, зроблена на основі поліізобутилену, відома під назвою бутил;
– завданням другого рівня ущільнення є зміцнення бар’єру від проникнення вологи всередину склопакета і перешкоджання витоку спеціальних газів з міжскляного простору, а також для захисту з’єднань скла і рами.

Aсортимент мас, які можуть виконувати роль другого бар’єру великий. Вони відрізняються за властивостями, якістю, легкістю застосування і ціною.

Еластичні ущільнювальні маси виготовлені з використанням полімерів полісульфідних, так званих тіоколів, або на основі поліуретанових і силіконових полімерів, на основі поліізобутилену, т.зв. hotmelt.

Поліуретанові й полісульфідні маси характеризуються схожими властивостями – дуже хороша стійкість до проникнення вологи і дифузії аргону. З’єднання з цих мас є високоміцними і стійкими до зносу.

Силіконові маси характеризуються меншою стійкістю до проникнення вологи і набагато меншою до дифузії аргону, але з іншого боку вони мають високу стійкість до УФ-випромінювання.
Поліізобутиленові герметики характеризується чудовою стійкістю до проникнення водяної пари а також до УФ-випромінювання. Однак вони не володіють властивостями еластичних мас, і тим самим не компенсують деформації країв склопакетів в такій мірі як інші.

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod