Компанія GRAN POLYCHEM

Компанія GRAN POLYCHEM – виробник високоякісних поліуретанових герметиків. Наш фірмовий продукт під назвою JOD-32 використовується для виробництва склопакетів в якості вторинного контуру герметизації і відповідає всім європейським стандартам.

Найважливішим показником є якість продукції, тому ми постійно освоюємо нові технології, удосконалюємо технологічний процес, інвестуємо в розвиток інфраструктури та лабораторії. Ми володіємо унікальною технологією виробництва поліуретанових герметиків, які не містять ртуті і шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища речовин.

Основною і невід’ємною частиною компанії є освічені, енергійні і амбітні професіонали, які роблять значний внесок у розвиток компанії.

У 2018 році спільними зусиллями польських і українських інвесторів був відкритий перший і єдиний завод в Україні з виробництва поліуретанових герметиків для склопакетів. Продукт виробляється на високотехнологічному новому обладнанні і на сировинній базі провідних світових і європейських виробників.

  • image
  • image
  • image
  • image

GRAN POLYCHEM – ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКЦІЮ

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod