JOD-32 – інноваційний, двокомпонентний герметик на базі поліуретану, який створений з використанням нової, екологічної формули, технічні показники якої відповідають всім найвищим стандартам, що пред’являються до герметиків вторинної герметизації в Європі, що робить дану пропозицію абсолютно унікальною на ринку України.

JOD-32 – висока якість герметика підтверджена сертифікатами міжнародних сертифікованих лабораторій IKATES (Чехія) та ICBM (Польща).

JOD-32 – найбезпечніший поліуретановий герметик. При роботі з ним не потрібні використання захисних масок і додаткової вентиляції. Герметик відповідає екологічним нормам, оскільки виробляється з використанням сировини з ряду так званої «зеленої хімії». Продукт не містить в своєму складі летючих речовин і розчинників.

ОПИС ПРОДУКТУ

JOD-32

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

JOD-32 – контроль кожної партії герметика. Перед відвантаженням герметик проходить строго регламентовані лабораторні дослідження. Ви можете бути впевнені, що Ваше обладнання буде працювати справно протягом усього терміну використання даного продукту.

JOD-32 – формула герметика спеціально адаптована до будь-якої пори року, що дозволить Вам досягти оптимальних показників швидкості полімеризації. За запитом клієнтів можливе виробництво герметика зі спеціальними характеристиками.

JOD-32 – робить свій внесок у виробництво якісного склопакета на ринку України!

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod